Ophangbeugel zink ø80mm t.b.v. ø80mm HWA-buis en dubbele wrong
Per stuk, vanaf
4,32 incl. BTW
Kies een andere variant
Product omschrijving
Deze ophangbeugel zink ø80mm, ook wel bevestigingsbeugel genoemd, is geschikt voor het monteren van een zinken HWA-buis ø80mm. De ophangbeugel houdt de regenpijp stevig op zijn plaats en zorgt voor een nette bevestiging aan de gevel.
De ophangbeugel is gemaakt van zink en kan worden toegepast voor HWA-buizen met een diameter van ø80mm. De moer heeft twee inwendige schroefdraden, waardoor deze geschikt is voor zowel M8 als M10. Combineer de ophangbeugel met een zinken dubbele wrong ø80mm voor een decoratieve afwerking van de pijpbeugel.
Specificaties
- Levertijd: 2-7 werkdagenVoordelen:
- Speciaal voor Ø80mm HWA buis en toe te passen met dubbele wrong Ø80mm
- Eenvoudig te verwerken
Dikte: 80 mmVerpakt per (aantal): 1Toepassing: Deze stalen ophangbeugel is geschikt voor het bevestigen van een zinken HWA-buis ø80mm aan de gevel. Perfect voor wanneer je de regenpijp stevig wilt monteren en deze wilt afwerken met een zinken dubbele wrong.Uitvoering: Deze ophangbeugel is uitgevoerd voor een zinken HWA-buis ø80mm en is geschikt voor toepassing met een dubbele wrong ø80mm.
Uitvoering:- ø80mm: passend voor een zinken HWA-buis met diameter ø80mm.
- Scharnierpijpbeugel: eenvoudig om de regenpijp te sluiten.
- M8/M10: de moer heeft twee inwendige schroefdraden voor M8 en M10.
Afwerking: Zinken afwerking met een natuurlijke, lichtgrijze uitstraling. Na plaatsing ontwikkelt het zink onder invloed van weersomstandigheden geleidelijk een beschermende patinalaag, waardoor de kleur in de loop der tijd matter en egaler wordt.Zakelijk voordeel: Profiteer van zakelijke prijzen, maak een account aan of log in voor jouw persoonlijke voordelen!
Persoonlijk advies nodig?
Wil je meer weten of ben je er toch nog niet helemaal uit? Of heb je nog een andere vraag? Stel jouw vraag rechtstreeks aan een van onze experts. Zij helpen je de juiste keuze te maken
Stel een vraag over dit product


